PŘIPOJUJEME SE K HLASU ZVONŮ PRO ALEPPO

V SOBOTU 22. 10.

V NEDĚLI 23. 10.

v 17 HODIN

Česká římskokatolická církev se připojuje k výzvě Hlas zvonů pro Aleppo. Také naše farnosti se připojují. Již v pátek 21. října se v našich farnostech od 17.00 rozezní zvony na znamení Ukřižovaného a Vzkříšeného Krista, který je naše naděje.

Při vědomí, že nemůžeme mnoho učinit lidskými silami, a při hlubokém soucitu se všemi oběťmi nelidských podmínek panujících v bombardovaném Aleppu, Vás prosíme, aby se jako hlas trpících i v našich farnostech v 17 hodin rozezněly zvony a spolu se všemi se modlili za bratry a sestry v Aleppu a celé Sýrii.

Kéž je tento hlas zvonů také připomínkou naší vládě i vládám světa, že nesmí mlčet a musí aktivně jednat, když jsou porušována základní lidská práva a páchány válečné zločiny proti lidskosti.

převzato: www.doo.cz