Msza dla utopionych nurków / Mše svatá za utonulé potápěče

27. 8. 2023 21:04

ČESKY

Dobrý den,

dovolte mi, abych vás tímto pozval na česko-polskou mši svatou, která se uskuteční s úmyslem za zemřelé potápěče z lomu Šífr.

Nemálo potápěčských životů vyhaslo ve vodách tohoto lomu a tak se chceme za tyto všechny pomodlit a zavzpomínat.

Mše svatá se uskuteční přímo na Šifrech (na SZ straně lomu od parkoviště) a z pochopitelných důvodů bude česko-polská.

Pokud chcete, aby na mši zaznělo jméno vašeho zesnulého příbuzného nebo kamaráda, který zahynul na lomu Šífr, prosím napište s předstihem jeho jméno na [email protected], případně na WhatsApp +420 735 854 800.

Mše svatá se uskuteční v sobotu 2. září 2023 od 13 hodin. V případě nepřízně počasí se mše svatá bude konat v kostele Nejsvětější Trojice ve Svobodných Heřmanicích. Po mši svaté promluví ohledně bezpečnosti potápěčský instruktor Mgr. Roman Kudela.

Děkuji předem za sdílení této události vašim kolegům, známým a potápěčským klubům.

Za pořadatele

Ing. Denis Lampa

POLSKI

Dzień dobry,

Chciałbym Was serdecznie zaprosić na czesko-polską Masze św. w intencji tragicznie zmarłych nurków w bywałym kamieniołomie Šífr.

Wspólnie chcemy się za nich pomodlić i powspominać, aby pamięć o nich została żywa.

Msza święta będzie odprawiona na Śifrech (na północno-zachodniej stronie kamieniołomu od strony parkingu) w czeski-polskim języku.

Będziemy wdzięczni za każde imię Waszego członka rodziny lub znajomego, który zginął na Šífr, aby w czasie Mszy wymienić Go z imienia i nazwiska.

Imiona zmarłych nurków prosimy posłać wcześniej na e-mail [email protected] lub formą WhatsApp na numer +420 735 854 800.

Msza święta się odbędzie 2 września 2023 o godzinie 13.00.

W razie deszczu przesuniemy się do kościoła we Svobodnych Hermanicich. Po Mszy słowo będzie miał pan instruktor Mgr. Roman Kudela na temat bezpiecznego nurkowania.

Proszę, podzielcie się tą informacją z Waszymi kolegami, znajomymi i klubami nurków. Już dziś Wam dziękuję.

Za organizatorów

Ing. Denis Lampa